Strona tylko dla osób pełnoletnich.

my-shop-logo-1519559273.jpg

Czy masz ukończone 18 lat ?

TAK

NIE

Wina Gruzińskie

Wina z Kakhuri Gvinis Marani otrzymały już wiele międzynarodowych wyróżnień za ich jakość. Firma została zbudowana na fundamencie tradycji, konsekwencji, poświęcenia i profesjonalizmu. Winnice znajdują się w Tsinandali, Teliani, Akhasheni, Mukuzani, Manavi i Gurjaani. 

Wina Gruzińskie Jest 8 produktów.

 • Widok:
 • 32,85 zł

  Wino czerwone wytrawne wyprodukowane z wysekcjonowanych winogron Saperavi zebranych w regionie Gurdżaani i Telavi. Ma głęboki kolor z dominującym aromatem dojrzewający owoców.Nowoczesna winnica tworząca wino z własnych plantacji gdzie winogrona dojrzewają w osłonach z drzew brzoskwiniowych i morelowych co daje winom niepowtarzalny aromat i charakter.

  32,85 zł
  W magazynie
 • 36,90 zł

  Wino różowe wytrawne wyprodukowane z wysekcjonowanych winogron Saperavi zebranych w regionie Gurdżaani i Telavi. Ma głęboki kolor z dominującym aromatem dojrzewający owoców.Nowoczesna winnica tworząca wino z własnych plantacji gdzie winogrona dojrzewają w osłonach z drzew brzoskwiniowych i morelowych co daje winom niepowtarzalny aromat i charakter.

  36,90 zł
  W magazynie
 • 38,90 zł

  Wino półsłodkie czerwone zostało wyprodukowane z winogron Saperavi z winnic znad rzeki Alazani z pogranicza Gruzji i Azerbejdżanu. Nowoczesna winnica tworząca wino z własnych plantacji gdzie winogrona dojrzewają w osłonach z drzew brzoskwiniowych i morelowych co daje winom niepowtarzalny aromat i charakter.

  38,90 zł
  W magazynie
 • 51,50 zł

  Wino czerwone półsłodkie

  51,50 zł
  W magazynie
 • 53,90 zł

  Wino czerwone półsłodkie wykonane jest z winogron Saperavi uprawianych na zboczach w dzielnicy Kvareli. Ma silny charakterystyczny, niepowtarzalny bukiet, aromat delikatnie śliwkowy oraz harmonijny, aksamitny smak i nieprzytłaczająca słodycz.

  53,90 zł
  W magazynie
 • 37,90 zł

  Wino czerwone półwytrawne wykonane z najwyższej jakości winogron Saperavi i Cabernet zebranych w Gruzji, w regionie Kachetia. Wino z bogatym aromatem dzikich jagód, wiśni i śliwek. Posiada łagodny, zbalansowany smak z nutą brzoskwini.

  37,90 zł
  W magazynie
 • 38,50 zł

  Wino czerwone półwytrawne wytwarzane z winogron Saperavi, nazwa pochodzi od słynnego gruzińskiego malarza Pirosmanishvili. Ma ciemny kolor, silnie rozwinięty bukiet, mocną zdolność ekstrakcyjną oraz harmonijny przyjemny smak

  38,50 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł

  SAPERAVI  AGED IN OAK RED DRY – WINO CZERWONE WYTRAWNE 2009

  89,00 zł
  W magazynie